REJESTRACJA

 

Rejestrując się wyrażasz zgodę na:

a) Otrzymywanie informacji handlowych

b) Korzystając z serwisu www i funkcji udostępnionych przez Operatora Użytkownik wyraża zgodę na postanowienia zawarte w Polityce Prywatności.

c) Operator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności, z tym zastrzeżeniem, że zmiany te nie wpłyną negatywnie na przetwarzanie danych Użytkowników.

d) Termin „RODO” oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

e) Newsletter to wiadomość elektroniczna dostarczona w związku z tematyką strony internetowej Szkółka Roślin Ozdobnych Kinga Rybus , która zawiera informację promocyjną, handlową, edukacyjną lub informacyjną, a na której otrzymywanie Użytkownik wyraził zgodę poprzez rejestrację w Serwisie Operatora potwierdzając podanie swojego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z otrzymywania Newslettera